O nas

Nasza firma AS-DACH powstała w 1989 jako rodzinny, lokalny biznes i przez wiele lat rozwijała się zdobywając doświadczenie i zaufanie klientów na rynku budowlanym. Szybki rozwój umożliwił nam nawiązanie współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami i zrzeszenie pod wspólnym logiem Grupy Dekarskiej. Od 2007 roku działamy pod nazwą GRUPA DEKARSKA AS-DACH. Dzięki temu mogliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzając listę oferowanych produktów jednocześnie zachowując konkurencyjne ceny. Jesteśmy przedstawicielem i bezpośrednim importerem materiałów posiadanych w naszej ofercie. Sprzedawane przez nas towary objęte są gwarancją producentów.

Sztab wyszkolonych ludzi współpracujących z nami od wielu lat tworzy zgrany zespół znający się na zagadnieniach z zakresu pokryć dachowych, materiałów i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Kadra znakomitych doradców handlowych pomoże w wyborze materiałów spełniających indywidualne wymagania klienta, za równo w kwestii finansowej, jak i jakości oferowanych produktów. Następnie wyszkoleni i zaufani dekarze zajmą się wszystkim – od robót ciesielskich, poprzez wykonanie pokrycia z największą starannością, aż po ocieplenie poddasza.
Jako firma GRUPA DEKARSKA AS-DACH udzielamy dwuletniej gwarancji na wykonane przez współpracujących z nami dekarzy, pokrycie dachu.

Zaufaj Profesjonalistom! 

Jesteśmy dumni z tego, że jakość świadczonych przez nas usług jest doceniana przez producentów pokryć dachowych oraz okien dachowych. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że korzystając z naszych usług, otrzymają  fachowe doradztwo a także profesjonalny montaż zakupionych materiałów.

As-Dach

Rodzinna firma, oparta na tradycji i doświadczeniu. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku.

Grupa Dekarska

Siła grupy, gwarantująca jakość i rzetelność firm członkowskich. Zrzesza małe i średnie firmy rodzinne od 2007 roku.

Misja

Zajmujemy się doradztwem w zakresie pokryć dachowych, sprzedażą materiałów oraz wykonawstwem konstrukcji i pokrycia.

Polityka Prywatności

Dbamy o Twoją prywatność i chcemy, abyś w czasie korzystania z naszych usług czuł się komfortowo. Dlatego też,  TUTAJ, możesz zapoznać się z najważniejszymi informacjami o zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz plikach cookies, które są wykorzystywane przez naszą stronę. Informacje te zostały przygotowane z uwzględnieniem RODO, czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

0

Zadowolonych Klientów

0

Zaufanych Dostawców

0

Lat Na rynku

0

Wygranych Nagród

Nasz zespół

Hanna Skarżyńska
Doradca ds. inwestycji i klienta indywidualnego.
Hanna Skarżyńska
hania@asdach.pl
Iwona Jowik
Doradca klientów indywidualnych.
Iwona Jowik
iwona@asdach.pl
Tomasz Duda
Doradca klientów indywidualnych.
Tomasz Duda
tomasz.duda@asdach.pl
Emil Skarżyński
Doradca techniczny.
Emil Skarżyński
emil@asdach.pl
Monika Skarżyńska
Architekt, specjalista ds. inwestycji.
Monika Skarżyńska
monika@asdach.pl
Elżbieta Moczerko
Specjalista ds. biurowo-księgowych.
Elżbieta Moczerko
ela.moczerko@asdach.pl