Wielgolas Brzeziński 1,
05-074 Halinów
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00-13:00

Blachodachówki

BLACHODACHÓWKA PŁASKA -RUUKKI HYYGGE -DOM POD LASEM

Mamy przyjemność zaprezentować blachodachówkę Ruukki Hyygge w swoim naturalnym środowisku, czyli zamontowaną na dachu. 

W galerii przedstawiamy jak prezentuje prosty, dwuspadowy dach pokryty blachodachówką Ruukki Hyygge w kolorze antracytowym (RAL 7021) w powłoce Crown BT, uzupełniony obróbkami w tej samej powłoce, rynnami Siba w kolorze antracytowym oraz zamontowanymi oknami dachowymi Velux.

Chętnie dopowiemy coś od siebie o tej ciekawej propozycji od Ruukki, bo jest to kształt, który zasługuje na dłuższą chwilę uwagi.

Ruukki Hyygge to blachodachówka płaska, która powstała jako stalowa, a zatem lżejsza, odpowiedź na cieszące się dużą popularnością dachówki płaskie. Naszym zdaniem, przy okazji powstał produkt o oryginalnej formie, która nie ma sobie równych wśród innych dostępnych na rynku blachodachówek płaskich. Hyygge prezentuje się na dachu jak zupełnie nowy rodzaj pokrycia dachowego, dlatego z pewnością spodoba się Inwestorom, którzy poszukują dla swojego dachu prestiżowego, nowoczesnego i nieoczywistego wykończenia. Ponadto, Hyygge charakteryzuje się też zupełnie innowacyjnym, niespotykanym wśród innych dostępnych na rynku blachodachówek, sposobem łączenia paneli, dzięki temu tworzy jednolitą, gładką powierzchnie na połaci dachu.

Zresztą, oceńcie sami! 

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE REALIZACJE:

AS-DACH GRUPA DEKARSKA

Adres: ul. Wielgolas Brzeziński 1
05-074 Halinów

Telefon: +48 (22) 783 03 03
+48 509 137 317

E-mail: biuro@asdach.pl
halinow@grupadekarska.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 13:00

Kreator formularzy by JoomlaShine