Wielgolas Brzeziński 1,
05-074 Halinów
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00-13:00

Blachodachówki

BLACHODACHÓWKA -PRUSZYŃSKI SZAFIR

Dachy osiedla domów jednorodzinnych pokryliśmy blachodachówką Szafir -klasyką klasyki wśród blachodachówek z oferty Blachy Pruszyński 

BLACHODACHÓWKA PŁASKA -RUUKKI HYYGGE -DOM POD LASEM

Mamy przyjemność zaprezentować blachodachówkę Ruukki Hyygge w swoim naturalnym środowisku, czyli zamontowaną na dachu.  W galerii przedstawiamy jak prezentuje prosty, dwuspadowy dach pokryty blachodachówką Hyygge. 

Blachy Pruszyński panel na rąbek

BLACHODACHÓWKA PŁASKA -RUUKKI HYYGGE

Przy okazji remontu dachu, Iwestor zdecydował się na nowoczesną blachodachówkę płaską Ruukki Hyygge, dzięki czemu budynek zyskał zupełnie dowy charakter.

BLACHODACHÓWKA PANELOWA -PRUSZYŃSKI MODUS ESTETICA

Stary i nieatrakcyjny już dach, pokryty gontem bitumicznym, pokrylismy blachodachówką modułową Modus Etetica Blachy Pruszyński. Naszym zdaniem, po remoncie dach wygląda olśniewająco! 

BLACHODACHÓWKA PŁASKA -RUUKKI HYYGGE -DACH KOPERTOWY

Blachodachówka płaska Hyygge to innowacyjny produkt dachowy, który dzięki zastosowanym rozwiązaniom, tworzy jednolitą, gładką powierzchnię na połaci dachu. 

Blachy Pruszyński panel na rąbek

BLACHY PRUSZYŃSKI -LOARA

Kopertowy dach pokryty blachodachówką modułową Blachy Pruszyński Loara w kolorze brązowym, naszym zdaniem prezentuje się pięknie. 

BLACHA NA RĄBEK -RUUKKI CLASSIC M

Dachy pokryte popularną blachą na rąbek zatrzaskowy, prawie zawsze zobaczycie w kolorze grafitowym lub antracytowym. No właśnie, prawie…

Blachy Pruszyński panel na rąbek

PANELE DACHOWE NA RĄBEK -PD510 NANO

Blacha na rąbek stojący to tradycyjny kształt w nowoczesnej aranżacji. Zapewne właśnie to sprawia, że jest to pokrycie, które pięknie się prezentuje na dachach zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych domów.

Blachy Pruszyński panel na rąbek

BLACHY PRUSZYŃSKI -REGLE

Dach kopertowy, urozmaicony lukarnami typu „wole oko” o charakterystycznym owalnym kształcie, pokryliśmy blachodachówką REGLE w kolorze czarnym.

BLACHODACHÓWKA PŁASKA -RUUKKI FRIGGE

Dach pięknej willi zlokalizowanej pośród sosnowego lasu, pokryliśmy blachodachówką płaską RUUKKI FRIGGE w kolorze antracytowym RAL7021. 

Blachy Pruszyński panel na rąbek

BLACHODACHÓWKA PŁASKA -RUUKKI FRIGGE

Dach domu jednorodzinnego pokryliśmy modną w ostanim czasie blachodachówką płaską RUUKKI Frigge, imitującą swym kształtem dachówki płaskie

Pruszyński Arad Premium

Blachodachówka Pruszyński Arad Premium w kolorze wiśniowym w połączeniu z białym orynnowaniem.

BLACHA NA RĄBEK -RUUKKI CLASSIC D

Kopertowy dach pokryliśmy blachą na rąbek zatrzaskowy Ruukki Classic w kolorze antracytowym, która fantastycznie współgra z otoczeniem i jednocześnie podkreśla prostą bryłę budynku z wielkimi oknami, otwierającymi wnętrze na las.

AS-DACH GRUPA DEKARSKA

Adres: ul. Wielgolas Brzeziński 1
05-074 Halinów

Telefon: +48 (22) 783 03 03
+48 509 137 317

E-mail: biuro@asdach.pl
halinow@grupadekarska.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 13:00

Kreator formularzy by JoomlaShine